• |
ide | kryesore

‘Shakira, dashuria ime e parë’,këngëtari Ozuna flet në publik

Paparazzi, Slider

Këngëtari Puerto Rican, Ozuna që solli hitin “Taki Taki” duke mposhtur “Despaciton” ka rrëfyer dashurinë e tij më të madhe.

‘Shakira ishte e dashura ime kur isha fëmijë’, tha ai. Pas kësaj, filluan spekulimet në faqet rozë se do fillojnë problemet dhe debatet me bashkëshortin e këngëtares, Gerard Pique. Nuk është hera e parë ku Shakira ka qenë dashuria e shumë meshkujve që sot janë të famshëm në mbarë botën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu