• |
ide | kryesore

Alfio kunja për Encën: Photoshop

Paparazzi, Slider

Alfio Rrotani, i njohur si shef kuzhine në vendin tonë sapo ka filluar projektin më të ri televiziv “Sfida e gatimit” në televizionin “Klan” bashkë me kolegun e tij Indritin.

Veçse mjaft i suksesshëm në programet e tij televizive, ai është mjaft aktiv edhe në rrjete sociale ku shpesh lejon edhe ndjekësit ta pyesin çfarë të duan.

Dhe në pyetjet e fundit dikush e pyeste Alfion: “Ç’a sekreti keni që dilni kaq bukur në foto”?

Pas pyetjes pa hezituar fare kuzhinieri i njohur u përgjigj duke qeshur:“Fotoshop si Enca”, duke thumbuar publikisht këngëtaren e njohur shqiptare.

Ndërsa në pyetjen pasardhëse ai ka zbuluar se gatimin mund ta linte vetëm për 10 milionë euro.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu