• |
ide | kryesore

Si u veshën disa nga yjet në after party të Victoria Secret

Paparazzi, Slider

Vemendja e gjithë botës ishte tek engjëjt e Victoria’s Secret dhe spektakli që ato dhuruan mbrëmjen e kaluar në pasarelën e madhe. Pasi na mahnitën njëra pas tjetrës me të brendshmet super të bukura ato u paraqitën dhe në festën pas shfaqjes po kaq të bukura dhe u bashkuan me personazhet e tjerë të famshëm që morën pjesë në spektakël.

Me minifunde, fustane elegante, veshje të ngushta nga rita Ora tek Gigi Hadid  kështu u veshën të famshmet në after party të Victoria’s Secret:

1.Gigi Hadid

2.Bella Hadid

3.Barbara Palvin

4.Josephine Skriver

5.Candice Swanepoel

6.Winnie Harlow

7.Behati Prinsloo

8.Elsa Hosk

9.Megan Williams

10.Taylor Hill

11.Toni Garrn

12.Sara Sampaio

13.Romee Strijd

14.Stella Maxwell

15.Shanina Shaik

16.Cindy Bruna

17.Jasmine Tookes

18.Olivia Palermo

19.Josie Canseco

20.Rita Ora

21.Kris Jenner

22.Halsey

23.Yolanda Hadid

24.Bebe Rexha

25.Victoria Justice

26.Carmella Rose

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu