• |
ide | kryesore

(VIDEO) Basha takohet me banorët e Unazës së Re që do t’u shemben shtëpitë

Lajme, Të fundit

Kryeopozitari Lulzim Basha u  takua me banorët e Unazës së Re, të cilëve do t’u shemben shtëpitë dhe bizneset në kuadrin e projektit për zgjerimin e rrugës për Unazën e Madhe të Tiranës. 317 godina do të shemben.

Banorët protestojnë prej ditësh për shembjet e banesave dhe bizneseve të tyre.

Sipas njoftimit të PD, Basha po takohet me protestuesit pas kërkesës së tyre.

4 Comments

  1. Dy komentues te pastrimit te gjerizeve te psikopatit, qe me keto dy komente tregohen se jane sherbetore te se keqes, e rrogetare pisanjose te mendimit.I pari, i ndyre, morracak, krimbalaq, hiqet gangster por nje rrjepacak , e skorie e shoqerise, na thuaj ti o maskara, nga na ke zbritur , qe po shkelqen’ qe te te themi ndonje varg te NOLIT, Si bire kurvi ju, duhet te dini se edhe ai ,, nuk lejoi me shpella, por ju lejoi ju baltaxhinj, me kasollet e ngritura me bajga, e balte te vini ne Tirane, e te na shitni pordhe ju funderina te se shkuares. Propagande bejne qelbesirat qe ke ne krye tash 7 vjet, e qe nga dita ne dite vetem mjerim kane sjelle, nga ato llafe premtimesh e mashtrimesh. Ju jeni pushtuesit me damke te ketij vendi, sepse skeni be e atdhe.

  2. Xixa je i madh skam cfar ti shtoj komentit tend keta funderina bajga te ndyra rrogtar te droguar qe i bejn fresk kriminelit te pashpirt qe vodhi Votat po cmend nje popull te tere o zot na e hiq qafe ..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu