• |
ide | kryesore

Efekti Mourinho, gjesti i djalit të vogël në Marassi bën xhiron e rrjetit

Sport, Video

Një dorë e vendosur tek veshi, pas fitores së Manchester United kundër Juventus në Allianz Stadium. Gjesti provokues ndaj tifozëve bardhezinj i kryer nga José Mourinho në Torino bëri xhiron e botës dhe sid cuket ka mbërritur me efektin e tij deri në Genova.


Përpara ndeshjes Genoa-Napoli një nga fëmijët që shoqëronin lojtarët në fushë ka imituar Special One, duke marrë gati të njëjtën vëmendje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu