• |
ide | kryesore

Almeda Abazi kërkon falje publike pas gafës së saj (Foto)

Paparazzi, Slider

Almeda Abazi është treguar shumë e hapur në drejtim të këtij kapitulli të ri të jetës, kur siç është bërë e udhës, nuk mungojnë momentet kur publikohen foto nga ushqime të ndryshme. Sepse, normal si një nënë e re në pritje, nepsi për ushqime i është shtuar pa fund. Në këtë vazhdë, ajo ka postuar një foto me ushqime ditën e djeshme në instastory duke i cilësuar si ushqime nga Kosova, madje ajo ka përmendur faktin se pikërisht këto ushqime janë një arsye më tepër përse ajo e do Kosovën.Por ka mjaftuar kaq dhe Almeda është “bombarduar” me komente që e shënjestronin për faktin se ajo po konsumonte ushqime serbe.Nën këtë trysni, ajo ka vendosur që ta fshijë këtë foto, ndërsa ka kërkuar edhe një falje publike.
9
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.