• |
ide | kryesore

Cristiano Ronaldo tregon muskujt në San Siro: një tabu më pak për CR7

Sport, Video

Gol në prezantimin e gjashtë në San Siro dhe stadiumi mitik i Milanos nuk është më një tabu për portugezin. Juventus vazhdoi dominimin në Serie A, me një fitore ndaj Milan, që shpresonte shumë të bënte kapërcimin në kualitet përballë kampionëve në fuqi.


Ronaldo e ka festuar momentin e artë në mënyrën e tij: tregoi muskujt abdominal, duke ngritur fanellën, pas golit të parë në Champions League me fanellën e Juventus kundër Manchester United. E pas fitores së rëndësishme në San Siro, në një foto grupi në dhomat e zhveshjes, Cristiano Ronaldo tregoi muskujt e krahut.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *