• |
ide | kryesore

Protestuesit i zënë pritë Damian Gjiknurit, para Top Channel

Të fundit

Banorët e “Unazës së Re” i kanë zënë pritë ministrit Ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknurit në hyrje të godinës së Top Channel.

Gjiknuri është i ftuar sonte në “Open” të Eni Vasilit, ku pritet të japë përgjigje për projektin e Unazës së Re dhe se çfarë do të bëhet me qindra banorë të cilët do u shemben shtëpitë. Kujtojmë që banorët të cilët u rrezikojnë banesat, prej ditësh po protestojnë për mbrojtjen e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu