• |
ide | kryesore

Aksident në Lushnje, i plagosuri fillimisht u mbulua si i vdekur, më pas dallohet në autoambulancë se ishte gjallë (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lushnje. Automjeti ka përplasur një kalimtar, i cili në momentet e para u mendua se kishte ndërruar jetë në vend. Për këtë e mbuluan me çarçaf dhe njoftuan autoambulancën, por më vonë u mësua se ai fatmirësisht ishte ende gjallë. Rrethanat se si ndodhi aksidenti dhe identiteti i të plagosurit nuk dihen ende. Lapsi.al sjell foto dhe video nga vendi i ngjarjes.

©LAPSI.al


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu