• |
ide | kryesore

Enca:Nuk jam në një lidhje, por s’jam e virgjër

Paparazzi, Slider

Së fundmi Enca ishte e ftuar në emisionin “NIN” ku foli për shumë detaje nga jeta e saj profesionale, por edhe personale.

Ajou bë pjesë e lojës “Haje ose thuaje” ku u pyet për mashkullin me 10 milionë ndjekës me të cilin ajo po del kohët e fundit. Mirëpo Enca refuzoi të tregonte se kush është ai duke u shprehur se do e mbante vetëm për vete. Ajo u pyet për të dashurin e parë dhe u shpreh:


‘’Betohem që nuk kam qenë asnjëherë në një lidhje’’ tha këngëtarja e cila e pranoi gjithashtu se nuk është e virgjër.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu