• |
ide | kryesore

FOTO/ Gruaja e El Chapo tërheq vëmendjen në gjyqin e New York

Planet

Gruaja e El Chapo ishte edhe vetë e pranishme në gjykatën e Brooklyn në New York City për të ndjekur seancën e të shoqit. Ajo tërhoqi jo pak vëmendjen me paraqitjen e saj. E krahasuar me Kim Kardashian, ajo nuk ka ngurruar të japë edhe deklarata për shtyp në mbrojtje të të shoqit.

Ajo ka pasaportë amerikane dhe meksikane, për shkak se mamanë e ka amerikane dhe babanë meksikan. Emma Coronel Aispuro Guzmán u bë gruaja e tretë e El Çapos sapo mbushi 18 vjeçe, kur ai ishte gati 50 vjeç. Ajo ka lindur dy vajza binjake me bosin meksikan të drogës dhe e ka vizituar vazhdimisht gjatë kohës që ka qenë në burg.


Image result for Emma Coronel Aispuro Guzmán new york Image result for Emma Coronel Aispuro Guzmán new york Image result for Emma Coronel Aispuro Guzmán new york Image result for Emma Coronel Aispuro Guzmán new york Image result for Emma Coronel Aispuro Guzmán new york Related image

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu