• |
ide | kryesore

FOTO/ Publikohet lista e 8 personave më të kërkuar në Vlorë, policia: Janë të rrezikshëm

Lajme, Të fundit

Policia e Shtetit ka publikuar emrat dhe fotot e personave më të kërkuar ne Vlorë, persona me rrezikshmëri të lartë dhe të dënuar për krime të rënda.

“Persona në kërkim me rrezikshmëri të lartë, të dënuar me burgim të përjetshëm, dhe me 25 vjet burg. Telefononi Policinë në 112, në rast se keni informacion mbi vendndodhjen e tyre. Policia e Shtetit ju garanton anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”- njofton policia, teksa bën publik skedat me te dhënat për personat qe ndërkohë vazhdojnë te jene ne kërkim. ©LAPSI.al


123467sokratxhevdet

2 Comments

  1. Po per ate Palin as edhe nje foto nuk i paskeni?! Po edhe Toto Rina te ishte, do e kishte nje identikit. Ndersa Nexhipi ua paska lene nje fotografi me breke plazhi!

  2. Keto s’po kapnin dot ate qe vrane ne Shkozet para ca ditesh, do te kapin keta!
    Po kur thone pastaj se mendohet te kete vrare gjyqtarin Konomi….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu