• |
ide | kryesore

Lady Gaga, gati për performancë në Oscars

Paparazzi, Slider

artistja ka premtuar se do të japë një superperformancë të kolonës zanore në mbrëmjen e Oscars.

Ajo e ka thënë këtë në një intervistë për “Variety” por gjithsesi ka një kusht. Performanca do të bëhet vetëm nëse kënga nominohet për Oscar, gjë që ka shumë gjasa të ndodhë pasi edhe pse është ende herët kritikët parashikojnë që “A Star is Born” do ta lërë gjurmën e vet në shfaqjen e këtij viti.

“Do ta bëja 100% nëse nominohet. Madje kam folur dhe me Bradley-n dhe ai më mbështet në këtë.  Kemi folur dhe për performacën dhe çfarë do të bëjmë në skenë, mund t’ju them që do të jetë diçka cool dhe jo e zakontë”- është shprehur këngëtarja e “Bad Romance”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu