• |
ide | kryesore

Paris Hilton,350 mijë dollarë për të mbijetuarit nga tërmeti

Paparazzi, Slider

Vetëm pak kohë më parë këngëtarja, modelja, biznesmenia Paris Hilton anonçoi lajmin e martesës me aktorin Chris Zylka dhe po merret me përgatitjet e dasmës.


Por së fundmi trashëgimtarja më e pasur në botë ka vizituar këtë të hënë të mbijetuarit nga tërmeti 7.1 ballsh që përfshiu Meksikën. Hilton mbërriti në San Gregorio në periferi të qytetit dhe dhuroi 350 mijë dollarë për të rindërtuar sërish qytetin të dëmtuar nga termeti,po ashtu ajo shpërndau shumë dhurata.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu