• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta partnerja e reperit amerikan

Paparazzi, Slider

Modelja dhe aktorja Kim Porter është gjetur e pajetë në shtëpinë e saj në Los Angelos. Ajo ishte partnerja e reperit Diddy për më shumë se 13 vite. Burime pranë familjarëve u shprehëm për mediat e huaja se ajo kishte disa javë që ishte e sëmurë me grip dhe kishte marrë mjekime për pneumoninë. Shkaku i ndarjes nga jeta është akoma një  mister për të gjithë.


Miqtë e reperit Diddy kanë konfirmuar për TMZ vdekjen e Kim Porter duke kërkuar të ruhet privatësia e familjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu