• |
ide | kryesore

Flet për herë të parë Mimoza Shkodra: Si është jeta ime pa Seldin (Video)

Arkiva, Paparazzi, Slider

Pak muaj më parë dyshet për ndarjen e Seldit dhe Mimozës u konfirmuan. Ai që reagoi i pari ishte vetë këngëtari. Ndërkohë që Mimoza vazhdoi nuk u prononcua në asnjë intervistë. Ndarja e Seldi Qalliut me Mimoza Shkodrën ishte një surprizë e hidhur për fansat, të cilët prisnin me padurim dasmën e çiftit. Seldi me 17 shtator, nga skena e spektaklit “Dance With Me”, Seldi pranoi se nuk ishte më i fejuar me këngëtaren shqiptare, me fjalët:

“Ndarja paska qenë e shkruar”!

Për herë të parë, edhe këngëtarja Mimoza Shkodra ka folur për ndarjen e bujshme me Seldin në një intervistë për emisionin “Mirage”. Shkodra sqaroi se ishte ndarë dhe është shumë e lumtur, pasi fokusi i saj kryesor është muzika.
“Jam ndarë, jam single. Për momentin jam e ngarkuar me punë dhe mund të them lirisht që jam e lumtur. Nuk gënjej dot, jam rehat dhe e lumtur”, tha Mimoza duke theksuar se ka gjetur lumturinë tek muzika.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu