• |
ide | kryesore

Lista/ Këta janë 16 personat më të rrezikshëm të Beratit (FOTO)

Lajme, Të fundit

Policia e Shtetit ka bërë publik sot 16 personat më të kërkuar ne Berat në vijim të publikimit të listës me emrat dhe fotot e personave më të kërkuar.

Mes personave më të kërkuar kryesisht për vrasje dhe me dënime të rënda është edhe një grua me emrin Mirela Muhametllari, e dënuar me 10 vite burg për trafik droge.

“Këta janë 16 personat e kërkuar nga Policia në qarkun e Beratit. Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, njofton policia.

1 Comment

  1. Te tere keta qe paskan bere vrasje ,te tere pakan lene shendene ,paskan lene vetem fotografi bile dhe nje pjese as fotografine nuk kane lene.Po burgjet me se i kane mbushur ?Apo me ata qe nuk kane paguar energjine ,ata qe shesin majdanoz dhe kokoshka,me ata qe nuk kane dhene kuponin tatimor .Te pakten ju tregoni qendrat e votimit qe te votojne per keta legetyrat e -ridhjerjes-,vetem ate dite le te dalin pastaj le te fshihen prape.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu