• |
ide | kryesore

Hailey Baldwin,zyrtarisht zonja Bieber

Paparazzi, Slider

Duket se Hailey ka vendosur që të mbajë mbiemrin e  të dashurit të saj të zemrës.

Së fundmi modelja e njohur ka aplikuar për regjistrimin e një marke veshjes në emër të saj tashmë si Hailey Bieber. Duket se shumë shpejt Zonja Bieber do të lançojë një aplikacion dhe një linjë veshjesh që do të mbajnë emrin e saj.

Përtej biznesit ajo që tërheq vëmendjen është fakti që ajo dëshiron të njihet si Hailey Bieber/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu