• |
ide | kryesore

Rrëzohet nga kati i shtatë, humb jetën 50-vjeçarja në Durrës

Lajme, Të fundit

Një grua ka humbur jetën në qytetin e Durrësit pasi është rrëzuar nga kati i shtatë i një pallati.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.5, ku 50-vjeçarja ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Nuk dihet ende nëse është hedhur apo është rrëzuar aksidentalisht.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu