• |
ide | kryesore

VIDEO/ Bora bllokon kalimin nga Kapshtica drejt Greqisë

Lajme, Të fundit

Situata nga reshjet e deborës ka vështirësuar qarkullimin drejt Greqisë. Autoritetet greke lajmëruan kanë vendosur që Kapshticë të mos lejojnë kalimin e autobusëve dhe mjeteve të tonazhit të rëndë. Vijon ndërkohë kalimi i mjeteve më të vogla të pajisura me zinxhirë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu