• |
ide | kryesore

Video/ Zvicra futet në lojë me 11 metërsh dhe barazon në 5 minuta

Sport, VideoNdeshje spektakolarë ajo në Zvicër për Ligën e Kombeve. Pas dy golave të shpejtë të belgëve, zviceranët futen në lojë në minutën e 26, me anë të një 11 metërshi. Ricardo Rodriguez ka ekzekutuar me saktësi përballë Thibout Courtois.

Presioni i Zvicrës kurorëzohet me golin e dytë, pas vetëm pesë minutash lojë. Një asist i Shaqirit, në krosimin e Rodriguez, i ka dhënë mundësinë Seferovic të shënojë golin e barazimit.

https://cdnja.r.worldssl.net/mp4/lk/lkMz.mp4Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *