• |
ide | kryesore

Qëllohet me plumb në kokë 15-vjeçari në Peqin

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e së hënës në Peqin. Një 15-vjeçar është plagosur me plumb në kokë dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në spital. Burimet thonë se adoleshenti i është nënshtruar menjëherë një ndërhyrjeje kirurgjikale. Në vendngjarje ka shkuar policia dhe ambulanca. Dyshohet se i mituri është vetëqëlluar me armë, por rrethanat janë duke u zbardhur nga policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu