• |
ide | kryesore

Aktorja amerikane përfundon në psikiatri, ushtroi dhunë te i dashuri

Paparazzi, Slider

Aktorja amerikane Heather Locklear rrahu të dashurin e saj dhe e përzuri nga shtëpia.

Por më pas policia e arrestoi dhe tashmë ajo është mbyllur psikiatri. Lajmi është bërë i ditur nga një burim pranë saj për prestigjiozen britanike “DailyMail”.

Lajmi erdhi disa muaj pasi aktorja u arrestua për disa incidente rreth alkoolit dhe dhunës fizike. 57-vjeçarja është futur në një psikiatri dhe do të qëndrojë për 14 ditë që të bëjë detoksifikim dhe vlerësim mendor.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu