• |
ide | kryesore

Aktori më tërheqës në Turqi, Ibrahim Celikkol:Nuk ndihem i tillë

Paparazzi, Slider

Edhe pse nga fansat shihet si një nga aktorët më seksi meshkuj, Ibrahim Çelikkol nuk ndihet aspak i tillë.

Në një intervistë të dhënë së fundmi, ai ka folur rreth thashethemeve për një martesë të mundshme, famës, karrierës dhe sigurisht nuk mund t’i shmangej pyetjeve për fizikun e tij.

Përgjatë intervistës ai ka treguar se nuk dëshiron ta cilësojnë si një mashkull të bukur, pasi për të është ofendim.Gjëja më e mirë që mund t’i thonë është “Je i vërtetë:” Më tej Ibrahim shtoi se e urren faktin që në ditët e sotme njerëzit gjykohen nga pamja e jashtme dhe se nuk do lejonte kurrë që të fitonte një vend pune vetëm sepse është ‘i bukur’.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu