• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shef Renato Mekolli përplaset fizikisht me konkurrentin

Syri i Lapsit

Ka degjeneruar në përplasje fizike emisioni i fundit “Hell’s Kitchen” në Top Channel ku protagonist është shefi i kuzhinës Renato Mekolli. Pas debateve verbale ai është përplasur fizikisht me Erionin, njërin nga konkurrentët.

Shkak është bërë se Erioni nuk prerë lakrën në mënyrën e duhur dhe kjo ka acaruar shef Renaton. Pas fyerjeve ata kanë filluar të shtyjnë njëri-tjetrin ndërsa kanë hyrë konkurrentët e tjerë për t’i ndarë. ©LAPSI.al

4 Comments

  1. Ky Renato eshte fodull dhe kokrra e trapit.Do perfundoj keq i shkreti se kujton se ka kapur qellin. Gjynah i shkreti

  2. Ky thuthuqi duhet te jete me shije te holla…. dhe autoritar..Na hapet zorret! Krijo produkte medja dhe te dy pastaj “bashkpunojne” per te kapur sa me shume “trofta” ne publik. Tregti hesapi…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu