• |
ide | kryesore

Reperi grek rrëfen,’I martuar me 3 gra dhe i lumtur’

Paparazzi, Slider

Repri grek me origjinë shqiptare Austin Gega ishte i ftuar së fundmi në ‘Sevenbizz’.


Ndër të tjera reperi shqiptar që njihet në Greqi për hitet muzikore është pyetur rreth marrëdhënies me femrat.Ai ka zbuluar se është i martuar me tre femra, të cilat jetojnë në shtete të ndryshme të botës.“Kam të dashura në gjithë botën. Jam i martuar me 3 gra. Njëra rri në Greqi, tjetra në Bullgari, tjetra në Amerikë. Unë duhet të udhëtoj gjithë kohës që ti takoj”, tha ai në intervistën për “SevenBizz”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu