• |
ide | kryesore

Video/ Juventus në avantazh me Valencian

Sport, Video

Kërkohet një fitore për të ruajtur vendin e parë në grup dhe Juventus përgjigjet në Allianz Stadium me golin e avantazhit shënuar në minutën e 59 përballë Valencias. Mario Mandzukic ka shënuar golin e avantazhit, por spektaklin e jep Cristiano Ronaldo, me një lëvizje që lë të shtangur mbrojtësin, përpara se të japë asist për kroatin, që e ka të thjeshtë të depozitojë në rrjetë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu