• |
ide | kryesore

(VIDEO-Montazhi) Lulzim Basha dhe lapsuset e tij me numrat

Pikante

Faqja e humorit në Instagram, DNSH, ka bërë një video-montazh me lapsusin e sotëm të Lulzim Bashës nga varrezat e dëshmorëve dhe me gabimet e tij të mëparshme në llogaritje në Parlament.

 

Vieë this post on Instagram

 

A post shared by DNSH ™ (@dnsh) on

1 Comment

  1. Lapsuse bëjnë të gjithë por të gënjesh pa turp e me ndërgjegje si Edi Rama, kjo është me pasoja për të gjithë e jo vetëm për te.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu