• |
ide | kryesore

Bleona shpërthen ndaj gazetarit:Do të fus një shpullë

Paparazzi, Slider

Belona me sa duket ka ngelur e pakënaqur në lidhje me një shkrim të publikuar në një prej mediave të Kosovës në lidhje me dëshirën e saj për famë ndërkombëtare.

Kjo ka bërë që Bleonës të mos i mbajnë më nervat dhe të bëjë sherr publik me administratorin e kësaj medie, të cilin e ka ka kërcënuar se do e qëllojë me shpullë.

Bleona shkruan në Instagram:

O ti (emri i medias) dhe per festa do zihemi ne??? Eshte e vertete kam thene neper Intervista qe jam e interesuar ne famen nderkombetare… Po kjo mbasi FAMEN KOMBETARE E KAM ME OKE!!! Po ti e ke inatin personal se nuk te takoj sa here vij ne prishtine dhe cahet telefoni nga [email protected](emri i administratorit). Tani po ma nxjerr me grep:  Nuk gjej kohe te te takoj sepse NUK ME PELQEN AS PREZENCA DHE AS ENERGJIA JOTE IDIOTE!!!! You are a f******g groupie that loves to come around famous people just to post a stupid picture on your insta feed!!! My time ëhen I come to PRISHTINA Is so limited, and of course I ëant to spend it ëith my REAL FRIENDS – ëhy is this SO HARD for you to understand??? MOS GABO to hedhesh balte mbi patriotizmin tim me keto “analizat” e tua #CINIKE se heres tjerer kur te vij ne #PRISHTINE do te ta bej endrren realitet: Do te gjej kohe te te takoj 5 min sa per te ta fut 1 shpull surratit #LEGEN

“Ky mesazh vlen per te gjithe #pseudogazetaret @lajminet qe I japin ngjyra shkrimeve te tyre ne media ne baze te marredhenies personale qe kane me artistet dhe jo ne baze te fakteve!!! Eshte dhe per anonimet si puna e kesaj (emri i gazetares) qe as familja e vet nuk i ka kushtu vemendje dhe nuk eshte lodhur ti gjeje as nje emer kur paska lindur… thjesht kane shkemby germat e mbiemrit… nga Avdiu (mbiemri) ja kane lene Advie….. per keto lloj problemesh si kriza e identiteti shkohet ne terapi – nuk fillohet pune si gazetare.neper portale dhe na e NXIN neve qe te dukesh e rendesishme”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu