• |
ide | kryesore

Kënga Magjike 2018, zbulohen datat

Paparazzi, Slider

Këtë vit është edicioni i 20-të i festivalit të ‘Këngës Magjike’ ku këngëtarët konkurojnë me njeri –tjetrin  për çmimet e shumta dhe vendin e parë.


Faqja zyrtare e ‘Këngës Magjike’ në Instgram ka bërë të ditur së fundmi datat kur do të mbahet.


‘Ne Pallatin e Koncerteve, ne datat 5 dhe 6 dhjetor jane netet gjysmefinale te Kenga Magjike, edicioni 20-te. Data 8 dhjetor do te jete edhe finalja e madhe e Festivalit. Biletat i gjeni prane Pallatit te Koncerteve’është njoftuar në rrjetin social.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *