• |
ide | kryesore

VIDEO/ Dashnori del lakuriq nga dritarja, por bie nga kati i katërt

Syri i Lapsit

Një video që tregon një burrë nudo duke dalë nga dritarja e një banese është bërë virale në rrjetet sociale. Raportohet se ai kishte shkuar për të vizituar të dashurën, por në shtëpi ishte kthyer burri i saj.


Zgjidhja e vetme për të ishte të dilte nga dritarja e pallatit, duke krijuar një skenë si nëpër filma. Burri shihet tërësisht i zhveshur duke zbritur nëpër parvazet e dritares, por për një moment i shkëputen duart dhe bie. Për fat të mirë, ai ka rënë në një kontejner mbeturinash, duke shpëtuar nga vdekja e sigurt.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu