• |
ide | kryesore

VIDEO/ Si ishin Majko, Meta dhe Kryemadhi 25 vjet më parë

Syri i Lapsit

Kjo video është publikuar në Youtube nga “Fressh Voice”. Aty shihet një kongres i forumit rinos socialist dy dekada më parë. Pjesë e tij ishin figurat e njohura të PS dhe të LSI-së së sotme, Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Erjon Braçe, Pandi Majko, Fatos Nano etj.5 Comments

  1. Kryetari kuqaleve ka cofur, por e keqia eshte akoma, se sic thote populli,, vdiq por litarin e la mbi varr. e nga ky litar po vuan populli

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu