• |
ide | kryesore

Pas atentatit, Rihana nxjerr në shitje shtëpinë

Paparazzi, Slider

Shtëpia luksoze e këngëtares me famë botërore, është në shitje për 7.4 milionë dollarë.


6 muaj pasi fansi i fiksuar pas saj u pa në territorin e shtëpisë me vendodhje në Los Angeles, ajo ka vendosur ta shesë nga frika. Kujtojmë se djali në fjalë quhet Leon dhe ai arriti të kalojë sistemin e komplikuar të sigurisë që kishte vendosur këngëtarja duke u futur në shtëpinë e saj, ku e priti për 12 orë. Tashmë 27-vjeçari është arrestuar dhe akuzohet për përndjekje, shkelje në pronë private pa leje, vandalizëm dhe kundërshtim ndaj forcave të rendit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu