• |
ide | kryesore

Aktorja Sarah Hyland humb vëllain në aksident

Paparazzi, Slider

Aktorja Sarah Hyland u godit nga një tragjedi e rëndë familjare, pasi vëllai i saj humbi jetën në një aksident me makinë. Policia në Omaha konfirmoi për USA Today se Trevor Canaday vdiq të shtunën në një aksident me makinë kur ai u godit nga një shofer i dehur në makinën në të cilën ishte me babanë e tij.Për shkak të forcës së goditjes, Trevor pësoi plagë vdekjeprurëse për jetën. Policia identifikoi shoferin e dehur dhe konfirmoi se bëhet fjalë për Jeffrey Eggerling (36).

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu