• |
ide | kryesore

Cardi B zbulon pse mori fund martesa me Offset: Më kërkoi seks…

Paparazzi, Slider

Pas lajmit që pushtoi mediat botërore Cardi B shfaqet më e lumtur se kurrë. Në daljen e parë në publik ajo zbuloi dhe arsyen e ndarjes nga bashkëshporti i saj prej një viti.

Me një look ekstravagant dhe një tufë me dollarë në dorë, Card Be shijoj në maksimum festën si beqare në Miami, të mërkurën.

Sipas sa Offset kishte kërkuar seks treshe me dy femra të tjera, mes të cilave një repere që i ngjan Cardi B.

Disa mesazhe të publikuara në internet tregonin sesi Offset po përpiqej të organizonte një takim me pullë të kuqe me Cuban Doll dhe një tjetër femër që quhet Summer Bunni në qershor, pak para se Cardi të lindte vajzën e tyre Kulture.

Mediat pohojnë gjithashtu se Cardi e dinte se burri i saj e kishte zakon të bisedonte me gratë, por lajmi i fundit thjesht ishte shumë i tepërt.

Burime të afërta pranë reperes thanë se nuk ka shanse që Cardi të heqë dorë nga ndarja dhe se vendimi duket “serioz”.

Ndaj dhe autorja e hitit “Bodak Yelloë”, 26 vjeçe, u vesh seksi, mori një tufë parash në dorë dhe doli të bëjë qejf si një beqare e lumtur!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu