• |
ide | kryesore

Çfarë po bënte Rama ndërsa studentët protestonin për pak para më shumë

Arkiva, Të fundit

Ndërkohë që mijëra studentë protestonin përpara ministrisë së arsimit duke iu përgjigjur ofendimit të Edi ramës me slloganin :”Nuk jemi ngelsa”, kryeministri gjendej në sallën e njërit prej hoteleve më luksose të kryeqytetit duke festuar marrjen e firmës Hayatt nga familja Kastrati për ish hotel Sheratonin.
©Lapsi.al

8 Comments

  1. Bravo studentet. E keni nisur shum mire. Vetem mos lejoni lulusha e monika e bashk me sahale tu ndosin protesten. po erdhen ata, iken te gjith studentet ne shpi e do ngelet lulushi me jelek portokalli. protesta juaj dhe kerkesat tuaja jan shum te drejta keshtu qe mos lejoni tua vjedhin kauzen ata qe kan vjedhur shqiperin e shqiptaret ne 30 vitet e fundit. posht politika. rroft shqiperia e shqiptareve.

  2. Dhe ne France presidenti i ketij vendi ne fillim injoronte e ofendonte protestuesit me jelek verdhe, sot eshte zbythyr. Une nuk besoj se Rama ka bythet e presidentit francez, dhe krahasimi qe une perdora eshte i shemtuar. Rama eshte nje hiçi e stermadhe!

  3. Rama,gjithmone e ka patur merakun tek PPP,sepse ata e bene ai qe eshte sot.Pa tjeter qe duhet t’i beje qoken Kastratit,sepse ky Kastrat e ka fut ne kellef prej eurosh,kete lakuriq dite,qe ne France nuk kishte as breke ne bythe,e tani ben pordhe.Por kur ja zgjasin kaqe shume,pse te mos hedhe vickla.Ta marrin e ta tundin,ta tundin e ta shkundin,qe te vije ne vehte dhe kur te permendet te mos dije se ku ndodhet,ne brigjet e France-lakuriq,apo ne te Anetes!

  4. Rama,gjithmone e ka patur merakun tek PPP,sepse ata e bene ai qe eshte sot.Pa tjeter qe duhet t’i beje qoken Kastratit,sepse ky Kastrat e ka fut ne kellef prej eurosh,kete lakuriq dite,qe ne France nuk kishte as breke ne bythe,e tani ben pordhe.Por kur ja zgjasin kaqe shume,pse te mos hedhe vickla.Ta marrin e ta tundin,ta tundin e ta shkundin,qe te vije ne vehte dhe kur te permendet te mos dije se ku ndodhet,ne brigjet e France-lakuriq,apo ne te Anetes!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu