• |
ide | kryesore

Digjet shtëpia e reperit në Prishtinë (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Shtëpia Sin Boy, ka marrë flakë në lagjen Arbëria në Prishtinë gjatë ditës së sotme.

“Klan Kosova” raporton se brenda saj ishte reperi shqiptar Agustin Gega me nofkën Sin Boy.

Burime për “PRIVE” bëjnë me dije se të gjitha gjërat e tij personale janë djegur, mirëpo për fat të mirë, reperi nuk ka pësuar lëndime.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti, ka thënë se përpos dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

“Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet e Zjarrfikësve dhe të Policisë së Kosovës”, shtoi më tej Ahmeti.

Sin Boy ka ardhur nga Greqia ku ka nisur fillimisht karrierën e tij duke u shpërngulur për pak kohë në Prishtinë për të punuar rreth një projekti të ri muzikor.

 

View this post on Instagram

 

Hi

A post shared by Sin Boy (@isyourboysinboy) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu