• |
ide | kryesore

FOTO LAJM/ Pas protestës studentët mbledhin mbeturinat

Lajme, Të fundit

Studentët në përfundim të protestës bënë edhe dicka tjetër që nuk e kemi parë shpesh nëpër protesta. Ata pastruan rrugën nga mbeturinat.

Qindra mijëra studentët që protestuan masivisht pranë Ministrisë së Arsimit, kanë hedhur pankarta dhe letra të shumta nëpër rrugë.

2 Comments

  1. Bravo, cfare do thone ata qe i quanin dembele, rrugace, ngelesa dhe epitete te tjera qe vetem mendjet rilindase mund t‘i shpikin?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu