• |
ide | kryesore

FOTO/ Manuela Ferrera, modelja që bëri të cmendet pas saj Cristiano Ronaldon

Sport

Manuela Ferrera është gruaja që ka bërë të shpërthejë gossip në orët e fundit. Në programin e Barbara D’Urso, modelja ka deklaruar se e ka bërë të cmendet pas saj Cristiano Ronaldo pak vite më parë. “Gjithcka filloi kur Ronaldo pa fotot e mia – shpjegon Manuela e ftuar në Carmelita – Pas kësaj u vu në kontakt me disa miq të përbashkët dhe mori numrin tim. Nga ai moment nisi të më dërgojë mesazhet e para, por nuk ndodhi asgjë. Nuk patëm asnjë raport”.

E famshme si vajza e motit në Tg4, ku bënte dyshen bashkë me motrën binjake Marianna, ajo u bë protagoniste e një kalendari të revistës “For Men” për 2019. Kalendari pati një rekord shitjesh, por duke parë fotot nuk është vështirë të kuptohet motivi…

Për jetën e saj dihet shumë pak, të paktën deri tani kur modelja zbuloi interesimin për të të bomberit të Juventus.

 

View this post on Instagram

 

#me#shooting #body#legs#bodybuilding #bodymotivation #protein #mensanaincorporesano #fit#fitness#tbt#enjoy #thanks#myfriends

A post shared by Manuela Ferrera 💋• (@ferrera_manuela) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu