• |
ide | kryesore

Video ekskluzive/ Sot brenda universiteteve bosh (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Më poshtë Lapsi.al ju sjell video nga dy Fakultetet e Tiranës (Universiteti Ekonomik dhe Universiteti i gjuhëve të huaja) ku shihet qartë që të gjithë nxënësit kanë bojkotuar mësimin. Koridoret janë të boshatisur dhe të vetmit që ndodhen në shkollë janë sanitaret dhe rojet. Madje dhe pedagogët kanë nisur të largohen!
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu