• |
ide | kryesore

FOTO LAJM/ Studentët i shkruajnë Babagjyshit: Lindita Nikollën dhe gjithë politikanët çoji në të sëmës…

Lajme, Të fundit

Protesta e studentëve në Tiranë nuk bën përshtypje vetëm për masivitetin, por edhe për kreativitetin e simboleve, pankartave dhe mesazheve të studentëve. Në një prej këtyre pankartave shkruhet:

“I dashur Babagjysh! Dhurata që duam këtë vit për studentët dhe gjithë shqiptarët: Merr Lindita Nikollën dhe gjithë politikanët. Futi në thesin tënd dhe dërgoji në të sëmës”

©LAPSI.al

4 Comments

 1. E ne bisht te thesit,
  Lidh o Babagjysh,
  PiktorMostren
  (qe te pikturoje tek do zvarriset zhag
  … te s’emes),
  Amin dhe flm

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu