• |
ide | kryesore

Marrëdhënie dhe me femra të tjera, shkaku i ndarjes nga Cardi B(Foto)

Arkiva

Pas lajmeve të bujshme për ndarjen nga bashkëshorti i saj Offset, reperja Cardi B është fotografuar duke festuar në publik. Ajo duket e veshur si gjithmonë në mënyrë krejt të veçantë dhe me disa dollarë në dorë.

Kjo është dalja e parë publike pas ndarjes dhe bashkë me këtë u zbulua edhe arsyeja se pse i dha fund martesës.  Offset i paska kërkuar Cardi B të kryejë marrëdhënie seksuale treshe dhe për këtë ata janë ndarë. Bëhej fjalë për dy femra të tjera dhe një prej tyre ishte e ngjashme me Cardi B.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu