• |
ide | kryesore

Mjekët kundërshtojnë vendimin e Meghan Markle

Paparazzi, Slider

Dukesha është në pritje të fëmijës së parë dhe princ Harry së bashku me gjithë pjesëtarët e pallatit mbretëror janë shumë të përkushtuar tek ajo. Një kërkesë paksa e çuditshme ka ardhur nga Meghan, e cila insiston që lindja të bëhet në shtëpi. Nuk dihet arsyeja përse Meghan ngul këmb për këtë gjë, por stafi mjekësor që po kujdeset për të e ka kundërshtuar totalisht këtë kërkesë. Ende nuk dihet vendimi që kanë marrë në lidhje me këtë çështje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu