• |
ide | kryesore

Pas Dua Lipa-s, Bebe Rexha shpreh gëzimin me lot (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Ajo ka punuar shumë por nuk e ka besuar se një ditë do të nominohet për një çmim Grammy.

E sot kanë dalë nominimet për këto çmime prestigjioze nga Akademia Amerikane e muzikës, ku në kategorinë për ‘Artisti i ri më i mirë’ për vitin 2018 figuron pikërisht edhe emri i Bebes. Artistja ka publikuar një video të reagimit të saj kur ka marrë vesh se është e nominuar. Në këtë video, Bebe shihet duke mos mundur t’i përmbajë lotët, e rrethuar nga të afërmit dhe bashkëpunëtorët e saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu