• |
ide | kryesore

Tiranë, gjendet trupi i pajetë i një personi të djegur me benzinë

Lajme, Të fundit

Një person është vetëdjegur me benzinë. Policia thote se ngjarja e rëndë ka ndodhur në Sharrë, Kombinat,Tiranë. Viktima i gjetur pa shenja jete, ende nuk është identifikuar.

Informacion Paraprak

Në Sharrë/ Kombinat në zonën e varrezave është gjetur pa shenja jete një shtetas i seksit mashkull, ende i paidentifikuar i moshës rreth 60 vjeç. Ky shtetas dyshohet të jetë vetëdjegur me benzinë. Po punohet për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu