• |
ide | kryesore

Video-shock/ Vodka, shampanjë dhe gaz: zbulohen pamjet e festës së çmendur të Arsenal

Sport, Video

Arsenal po kalon një moment të jashtëzakonshëm me 20 ndeshje positive rradhazi nën drejtimin e Unai Emery, por pas zbulimit të The Sun mund të përfshihet në një situatë kaotike. Tabloidi anglez ka publikuar pamjet e yjeve të Arsenal në një festë të çmendur me shampanjë, vodka e gaz euforik. Sigurisht tentative është për të provuar euforinë, por efekti është edhe me halucinacione, dhimbje koke, lodhje e theksuar, truri në mungesë të oksigjenit, rreziku i vdekjes ose koma.Mbrëmja e cmendurisë së Topcinjve është filmuar nga telekamerat e një lokali në Londër. Yjet e Arsenal që janë lëshuar në ndjesitë e alkoolit dhe gazit euforik, janë ato më të cmuarit: Pierre-Emerick Aubameyang, Alexandre Lacazette, Mesut Özil, por edhe talenti francez 19 vjecar Matteo Guendouzi. Pamjet i tregojnë të tre të mbaruar, por edhe të tjerët në dhomën e tullumbacave nuk janë më pak: janë Sead Kolasinac, Henrikh Mkhitaryan e Shkodran Mustafi, port ë paktën këta nuk janë filmuar duke thithur gaz.

Imazhet e kanë tërbuar teknikun e Topcinjve Unai Emery, pasi sipas asaj që raporton The Sun: “Ishin jashtë realitetit nga gazi i thithur –disa dukeshin në gjendje të fikti. Özil pa përreth pastaj humbi ndjenjat dhe u lëshua në karrige. Guendouzi provoi gjithashtu, i nxitur nga shokët, por efekti ishte edhe më i keq, sepse ra plotësisht në divan”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu