• |
ide | kryesore

Tatuazh i ri për Luis Suarez: ideja është brilante

Sport

Luis Suarez është gati të kthehet në fushë pas problemeve me gjurin dhe për derbin me Espanyol do të tregojë edhe një tatuazh të ri me shumë kuptim. Sulmuesi uruguajan, në fakt, ka bërë tatuazh në anën e majtë të qafës, tre gishtat, simboli i pangatërrueshëm i festimit të tij pas cdo goli, një xhest që përfaqëson dashurinë për familjen e tij. Pistolero, sa herë shënon, puth kycin e dorës ku ka tatuazhin e së bijës, pastaj majën e gishtit, që nënkupton bashkëshorten e tij Sofia Balbi e dy fëmijët e tjerë, Benjamin e Lautaro, ky i fundit i lindur vetëm pak ditë para “manitës” ndaj Real Madrid në 28 tetor.View this post on Instagram

#Repost @otro ・・・ A first look at @luissuarez9's new tattoo ahead of game day. Sign up for more exclusive access to Suarez and the rest of our team (link in bio) #OurOtherClub

A post shared by Luis Suarez (@luissuarez9) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.