• |
ide | kryesore

Çmimet me të cilat u vlerësuan artistët në ‘Kënga Magjike’

Paparazzi, Slider

Artistët kanë votuar këtë të shtunë mes emocionesh dhe ju zbulojmë me çmimet me të cilët janë vlerësuar.


“Best Baladë” iu dha këngëtarit Flori Mumajesi.


“Çmimi i Interpretimit” iu dha këngëtares Era Rusi.

Me çmimin “Best Performance” u vlerësua këngëtarja Ronela Hajati.

“Etno Trend” iu dha këngëtarëve Artiola Toska dhe Bruno.

Me çmimin “Best to Invest” u vlerësua këngëtarja Krusita.

“Magjia e Parë” iu dha këngëtarëve Lorenc Hasrama dhe Olsi Bylyku.

“Çmimi RTV21” iu dha këngëtarëve Ardit Çuni dhe Daniela Toçi.

“Best Male Voice” iu dha këngëtarit Mentor Haziri.

Me “Çmimin e Kritikës” u vlerësua këngëtarja Rozana Radi.

“Çmimi i Produksionit” iu dha këngëtares Kejsi Tola.

Çmimi “Euro Trend” iu dha këngëtarëve italianë Manuel Moscati dhe Matteo Becucci.

“Best Artist on Web” iu dha këngëtarëve Fifi dhe MC Kresha.

“Best Duet” iu dha këngëtarëve Flori Nazifi dhe Inis Neziri.

“Kënga stil” iu dha këngëtarëve Rovena Dilo dhe ONAT.

“Çesk Zadeja” ishte çmimi që iu dha këngëtarit Erik Lloshi.

“New Artist” ishte çmimi që iu dha këngëtares Wendi Mancaku.

Çmimi i “Televizionit Klan” ishte çmimi që iu dha këngëtarit Klajdi Haruni.

“Best Grup” ishte çmimi që iu dha grupit Revolt Klan.

Venera Lumani ishte këngëtarja e parë që çeli mbrëmjen dhe u vlerësua me çmimin “Best Female Voice”.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *