• |
ide | kryesore

Klaudia Pepa zbulon detaje rreth projektit në Itali

Paparazzi, Slider

Klaudia Pepa ka rrëfyer se pasi të përfundojë “Kënga Magjike” do të rikthehet në Itali pasi e presin projekte të reja.

Por këtë project të ri, Klaudias ja kanë zbuluar Aulona dhe Fatma. E ftuar në këndin e “Thumbi Magjik” në Pallatin e Koncerteve, Aulona dhe Fatma kanë pyetur Klaudian se çfarë është ky project për të cilin ajo vetë ka folur. Pas disa insistimeve ajo ka tregar” “Do të jem pjesë e një filmi në Itali. Do të kemi një rol të vogël si aktore si fillim pastaj të shohim. Kam provuar dhe të këndoj por e shoh veten më shumë si aktore, si Moniça Beluçi, Sophia Loren”.- ka thënë Klaudia duke qeshur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu