• |
ide | kryesore

Ori Nebiaj tregon politikanin që ka flirtuar me të

Paparazzi, Slider

Moderatorja e “Wake up” ishte një ndër të ftuarit e programit “Shiko kush luan” në Top Channel.
Ori Nebijaj ishte e vendosur të fitonte në këtë lojë ndaj nuk u kursye me përgjigjet as në pyetjet me spec që ky emision rezervon. Në një nga rubrikat e emisionit “Ndaje se pije”, Ori u pyet se cili ishte politikani shqiptar që ka flirtuar me të, duke qenë se ajo ka qenë për disa kohe edhe zëdhënësee e Partisë Demokratike.
Dhe në mes zgjedhjes për të konsumuar një ushqim jo të shijshëm dhe përgjigjes së pyetjes pikante, moderatorja zgjodhi këtë të fundit.
“Ervin Salianji”- tha ajo troç, duke zbuluar kështu se është pikërisht deputeti i PD-së , politikani i cili ka flirtuar me të.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu